אירוע מדהים - בדרך שלך!

קייטרינג בשרי

קייטרינג חלבי

קייטרינג צמחוני

קייטרינג טבעוני

צעד ראשון לאירוע מושלם, יהיה להשאיר פרטים!

צעד ראשון לאירוע מושלם, יהיה להשאיר פרטים!

שאלות ותשובות

לחברת הקייטרינג יש אחריות גדולה בהכנת המזון טרם האירוע. שכן על המזון שמספקת חברת קייטרינג לאירוע להיות באיכות הרצויה, ובאופן שנראה מושך, טוב, מיטיב, מזין ונעים. כך שכל האורחים  יוכלו ליהנות מאוכל איכותי של קייטרינג מרהיב וטעים. יתרה מכך, על חברת הקייטרינג לשמור על תקני ונהלי בריאות. ככל שהדבר נוגע לחברת קייטרינג לאירוע, חובה שיחולו עליה כל תקני הבטיחות והבריאות הרלוונטיים לתעשייה בה היא פועלת.

על חברת קייטרינג להעביר את המזון ממקום הבישול וההכנה שלו למקום ההגשה באופן יעיל ומתאים. באם חברת הקייטרינג מכינה את המזון/ מאכליםבמקום מרוחק ממקום האירוע,  הרי שמתבקש שיהיו לה אמצעי העברה נאותים כדי לשמור על טריות, איכות וטמפרטורת האוכל המתאימה. אם החלטתם בסופו של דבר ללכת על קייטרינג, עשו את ההחלטה הנכונה ותבדקו לפני כן איזו חברת קייטרינג תגשים את כל החלומות שלכם.

שירותי קייטרינג לאירוע יכולים לספק תפריט מגוון של אוכל ואלכוהול לכל האורחים הנמצאים באירוע. במקרים מסוימים אורחים יכולים להזמין מה שהם רוצים מהתפריט, והאוכל יגיע עד אליהם, בעוד שבמקרים אחרים האורחים ילכו לעבר עמדות הגשה של קייטרינג לאירוע. האחריות הראשונית של שירותי קייטרינג לאירוע היא הכנת התפריט. וזה למעשה התפריט שמוסכם עם מארגני האירוע. פעמים רבות אורחים מעדיפים קייטרינג בשל המגוון הרחב שיש לו להציע.  

איוונט פלאן - כל הספקים לאירוע אחד

נראה לאחרונה לפני שעה

מה מספר הטלפון שלך?